ANTI-ROSACEA – zabieg poprawiający stan skóry cierpiącej na trądzik różowaty
Nie każda z nas budzi się co dzień wyglądając kwitnąco, z cerą pełną blasku i energii – i to jest normalne. Każdy może mieć lepszy czy gorszy dzień, a większość niedoskonałości można na chwilę zamaskować stosując pewne sztuczki. To oczywiście nie rozwiąże problemu, ale pozwoli o nich na chwilę zapomnieć, by po załatwieniu najpilniejszych spraw wrócić do tematy i przygotować dobry plan pielęgnacji. Są jednak takie problemu skóry, które ciężko ukryć, a ich widok potrafi popsuć nam najlepszy humor… Jednym z takich problemów jest trądzik różowaty – bardzo uciążliwa dolegliwość, która wymaga specjalnych rozwiązań.
Skutecznym sposobem na złagodzenie dolegliwości występowania trądziku różowatego jest zabieg Anti-rosacea.
Dla kogo ten zabieg jest odpowiedni?
- Dla osób w każdym wieku,
- Dla osób o skórze wrażliwej.
Działanie terapeutyczne i lecznicze zabiegu przeciw trądzikowi oparte jest na wysokiej jakości składnikach aktywnych, odpowiednich dla osób ze skórą wrażliwą, naczyniową oraz nadreaktywną. Przeciwtrądzikowa kuracja Anti-Rosacea przynosi ulgę także osobom borykającym się z taki dolegliwościami, jak czerwienienie naskórka, szczypanie, pękające naczynka czy rumień.
Dlaczego zabieg Anti Rosacea jest tak skuteczny w walce z trądzikiem różowatym?
Sekret tkwi w składnikach! Zabieg wykonuje się w oparciu o zastosowanie antyseptycznych, immunomodulujących i przeciwgrzybiczych składników aktywnych. Są to:
- PIROCTONE OLAMINE – posiadający działanie przeciwgrzybicze,
- BENZOIL PEROXIDE – działający przeciwbakteryjnie,
- BIO-SIARA siarka organiczna,
- ARNIKA- która dzięki specjalnym właściwościom działanie antyseptyczne, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne,
- CONAN ACTAN – wzmacniający naczynia krwionośne, działa przeciwobrzękowo,
- ASELOLOGICIN – nawilża i niweluje zaczerwienienie.
Czy taki skład jest konieczny? Bez niego nie udałoby się zwalczyć wszelkich objawów trądziku różowatego – obrzęku naczyniowego, łojotoku, a także infekcji grzybiczych, bakteryjnych i wirusowych, które mu towarzyszą.
Celem regularnych zabiegów jest normalizacja aktywności gruczołów łojowych, stabilizacja swobodnego przepływu krwi przez naczynia krwionośne, stymulacja procesów gojenia i wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych.
Mimo bogatego składu, zapewniającego intensywne działanie i szybką poprawę stanu skóry, zabieg jest delikatny i można, a nawet wskazane jest stosowanie go z częstotliwością 1-2 razy w tygodniu. Trądzik różowaty to problem głęboko zakorzeniony, generujący wiele problemów skórnych. Jeśli efekt zabiegów ma utrzymywać się i leczyć problematyczne obszary, kurację należy potraktować jako program, nie jako pojedyncze zabiegi.